Klasické masáže

Odstraňují  únavu, ochablost, ztuhlost a bolesti svalstva. Podporují návrat okysličené krve k srdci, tím urychlují regeneraci organismu. Rozpohybují lymfatický systém a napomáhají lepšímu prokrvení.

Medové masáže

Při této masáži působí  léčivé  účinky  včelího  medu nejen na pokožku, ale přímo na organismus. Tato detoxikační masáž je velmi vhodná při revmatických onemocněních, vyčerpání, slabosti, únavě, při začínající chřipce, žaludečních potížích, ale i při stavech neklidu a stresu.

Masáže lávovými kameny

Má detoxikační účinky uvolňuje ztuhlé svaly obličeje, odpadní látky a různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje napnutí pokožky.

Čokoládová masáž

Čokoláda pozitivně působí na lidský organismus. Zabraňuje pronikání volných radikálů do organismu a má harmonizující a stimulující účinek. Čokoláda dokáže v  mozku stimulovat tvorbu  dopaminu  a uvolňovat  hormony  štěstí.

Masáž proti celulitidě

Masáž s ozonovým zábalem kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je právem označována za perlu mezi masážemi. Ve spojení s vůní aromatických olejů má velmi vysoký terapeutický a relaxační zážitek. Havajská masáž stimuluje přírodní síly organismu.

Upozornění:

Ti kdo mají ode mne voucher a nejsou moji klienti, prosím nenechávejte voucher na poslední chvíli.

Objednejte se nejdéle měsíc před skončením platnosti voucheru.
Pro velký počet stálých klientů, je delší čekací doba.

Děkuji za pochopení a budu se těšit u mne na masáži.

Jmenuji se 
Jaroslava Vrhelová

Učila jsem se od těch nejlepších v Eduspa College v Praze. 
Lektoři většinou lékařského vzdělání se nám snažili předat všechny své znalosti, dovednosti a umění v tomto oboru, ale také to nejdůležitější: 
a to, že dobrému masérovi jde především o kvalitu, ne o kvantitu. Především, ale masíruje se srdíčkem.
Od prvních okamžiků v této škole jsem věděla, že je to práce, která mě bude bavit. Vždy jsem chtěla být nějak prospěšná a pomáhat lidem.
Do školy občas chodím i nadále, abych si stále doplňovala vzdělání.

certifikaty

Jste na masáži poprvé?  Nemusíte se ničeho bát.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, nikdy nezaškodí dobrá nálada a úsměv na tváři, který značí, že srdce je doma.
Masíruji pouze Bio oleji.

Nejdříve si telefonicky domluvíte termín a druh masáže o kterou máte zájem. Může se stát, že Vám telefon hned nevezmu, je to tím, že právě pracuji, ale hned jak to půjde, Vám obratem zavolám. Můžete se objednat i mailem. Viz. kontakty.

Když přijdete na masáž, můžete se posadit a v klidu si vypít šálek kávy, čaje nebo sklenici vody či džusu. Já Vám při té příležitosti položím pár otázek, týkajících se Vašeho zdraví tzn. (jestli berete nějaké léky, jestli se na něco léčíte, jestli máte nějaké potíže, při, kterých by masáž nebyla vhodná a nebo naopak, při kterých by byla velmi vhodná), abych věděla na co se mám při masáži zaměřit. Pak už Vás zavedu do masážní místnosti, kde Vás nechám o samotě, abyste se mohli svléknout do spodního prádla a lehnout na masážní lehátko. Všechny části těla, která nebudou masírovány, budou samozřejmě zakryty ručníkem.

Pak už si v klidu můžete vychutnávat masáž za znění relaxační hudby a vůně vonných esencí. Snažím se, aby si klient celou proceduru užil, odpočinul si a třeba i pospal a po masáži se cítil dobře, plný nové síly a energie. Platíte pouze za čistý čas masáže.

Potom se obléknete a pokud budete spokojeni a budete mít zájem, můžete si domluvit další termín.

Nejoblíbenější masáže

Klasická masáž
Záda + Šíje

400 Kč

45 minut

Masáž proti celulitidě
a formování postavy
+ ozónový zábal

600 Kč

80 minut

Klasická masáž
Záda + šíje
kombinovaná s
lávovými kameny

520 Kč

60 minut

Medová masáž
detoxikační

470 Kč

45 minut

Kompletní ceník

Fotogalerie

Masáže Jarka

Beroun, Náměstí Marie Poštové 854, 2. patro

723 807 944

jaroslava.vrhelova@centrum.cz

Pondělí - čtvrtek 
9:30 - 12:30    a    14:30 - 20:00